here

Kaip užsisakyti?

Potemę užsisakyti galima greitai ir paprastai. Užsakyta potemė Jums bus atsiųsta el. paštu, kurį nurodysite užsakymo metu. Potemė bus parašyta ir atsiųsta per 3 dienas nuo apmokėjimo gavimo. Neapmokėti užsakymai nėra vykdomi.

Kaip užsisakyti potemę:

Viršuje esančiame meniu spaudžiame ant nuorodos ,,Užsisakyti“.

Užsisakyti lietuvių kalbos potemę

Paspaudus ant nuorodos ,,Užsisakyti“, būsite nukreipti į potemių pasirinkimo puslapį, kuriame galėsite pasirinkti, kokią potemę norėsite užsisakyti – 10 ar 12 klasės. Tarkime, norime užsisakyti 12 klasės VBE kalbėjimo potemę. Po šia poteme yra mygtukas ,,Užsisakyti“. Paspaudžiame jį.

12 klases VBE potemes

Paspaudę šį mygtuką, būsite nukreipti į krepšelio puslapį, kuriame matysite užsakomą potemę. Jei pasirinkote teisingai, spaudžiame mygtuką ,,Užsakyti“.

Kalbėjimo potemės užsakymas internetu

Būsite nukreipti į pagrindinį užsakymo langą, kuriame turėsite įvesti reikiamus duomenis. Būtina teisingai nurodyti visą informaciją. Ypač svarbūs laukeliai yra el. paštas ir potemės pavadinimas, kadangi potemė bus parašyta pagal Jūsų įvestą potemės pavadinimą ir išsiųsta į nurodytą Jūsų el. paštą. Jei turite pageidavimų, pavyzdžiui,reikia, kad potemė būtų susijusi su konkrečiu rašytoju ar literatūros kūriniu, šią informaciją įveskite į laukelį: ,,Užsakymo pastabos“. Užpildžius visus būtinus laukelius, spaudžiame mygtuką ,,Apmokėti“.

Potemes internetu 2016

Būsite nukreipti į paysera tinklapį, kuriame turėsite įvesti el. paštą ir paspausti mygtuką ,,Tęsti apmokėjimą“.

Potemės internetu

Atsidariusiame naujame puslapyje matysite galimus apmokėjimo būdus. Pasirinkite norimą apmokėjimo būdą ir paspauskite ant logotipo. Būsite nukreipiami apmokėjimui.

Lietuviu kalbos potemes 2016 internetu

Apmokėjimo procedūra vykdoma pagal Jūsų pasirinkto mokėjimo būdo specifiką. Po sėkmingo apmokėjimo būsite nukreipti į potemes2016.lt tinklapį, kuriame matysite sėkmingo apmokėjimo pranešimą.

parduodu potemes

Viskas, Jūsų kančios baigtos :). Užsakymas sėkmingai apmokėtas ir pradėtas vykdyti. Potemė bus parašyta per 3 dienas ir atsiųsta Jums el. paštu. Kilus neaiškumams ar bet kokiems klausimams, prašome nesivaržyti ir parašyti mums el. paštu info eta potemes2016.lt arba užpildyti kontaktų formą, kurią rasite viršutiniame meniu pasirinkę ,,Kontaktai“.