here

Kodėl individuali potemė geriau?

Sulaukėme klausimų dėl individualių potemių rašymo, todėl pasistengsime atsakyti į pagrindinius klausimus ir paaiškinti, kodėl rekomenduojame užsisakyti individualią potemę, o ne rinktis pigesnį variantą ir pirkti jau parašytą iš anksto.

Kuo individuali potemė skiriasi nuo jau parašytų? Individuali potemė rašoma tik Jums asmeniškai ir tos pačios kalbos niekas kitas neturės, nebent Jūs patys kažkam ją duosite. Kaip žinote, šiais metais temos su planais keliaus į NEC (Nacionalinį egzaminų centrą), todėl jei ir anksčiau nieko blogo neatsitikdavo su besikartojančiomis temomis, šiais metais tokiu atveju gali kilti didelių problemų -viskas matoma NEC duomenų bazėje.

Kitas reikšmingas faktas, kurį verta paminėti yra tai, kad nusipirkus jau parašytą potemę, ją gali nusipirkti ir kitas žmogus. Mes neparduodame tos pačios potemės žmogui iš tos pačios mokyklos (dauguma potemes parduodančių žmonių rašo tą patį), tačiau pagalvokite ir apie tai, kad mes negalime kontroliuoti kitų asmenų. Jei nusipirkęs potemę vienas žmogus ją parduos dar kitam? Gali būti dvi vienodos kalbos toje pačioje mokykloje.

Pateiksime trumpą istoriją iš praėjusių metų, kurią mums teko sužinoti iš vienos kalbėjimo įskaitoje dalyvavusios mokytojos. Žmogus (pavadinkime jį Rasa) iš Panevėžio nusipirko jau parašytą potemę, nes taip norėjo sutaupyti. Kitas žmogus (pavadinkime jį Tomu) taip pat iš Panevėžio, bet iš kitos mokyklos nusipirko taip pat tą pačia jau parašytą potemę. Kadangi Tomas buvo iš kitos mokyklos, tai tą pačią potemę jis galėjo nusipirkti, nes ta pati potemė tai pačiai mokyklai nebūtų buvus parduota. Taigi, Tomas turėjo draugą, kuris mokėsi Rasos mokykloje. Tomas draugiškai pasidalino poteme su juo, nors nežinojo, kad tą potemę jau buvo nusipirkusi Rasa. Kas nutiko? Rasa ir Tomo draugas turėjo tą pačią potemę toje pačioje mokykloje. Kuo visa tai baigėsi? Abu įskaitos neišlaikė, nes akivaizdžiai kalba nebuvo rašyta jų: du žmonės tais pačiais žodžiais negali pasakoti tos pačios temos. Taigi taip žmonės „sutaupė“.

Todėl nerekomenduojame pirkti jau parašytų potemių, net jei jos ir daug pigesnės. Rekomenduojame rinktis tik individualias potemes, kurios parašytos tik Jums asmeniškai ir be Jūsų niekas kitas tos pačios potemės neturės, nebent patys ją kažkam duosite.