here

Kodėl mes?

Šiais laikais atsirado daug savamokslių rašytojų, internete besiskelbiančių, kad rašo įvairius tekstus, potemes ir kitus rašto darbus. Tačiau pagalvokite, ar kiekvienas savamokslis gali profesionaliai parašyti kalbėjimo potemę? Mums jau ne kartą teko susidurti su žmonėmis, kurie iš tokio „rašytojo“ nusipirko įskaitos potemę ir liko nepatenkinti kokybe. Žinoma, kokybė dar ne viskas, bet kai toks „rašytojas“ potemę parašo su neteisingais faktais ar klaidinga informacija, tada jau pozityvaus įskaitos atsiskaitymo ir gero įvertinimo tikėtis negalima. Suprantama, ne kiekvienas savamokslis rašytojas parašo blogą darbą su blogais faktais, bet dažniausiai už kokybę tenka mokėti. Liaudies išmintis sako – skūpus moka du kartus.

diplom

Mūsų potemės rašomos profesionaliai, mes atsižvelgiam į kiekvieno moksleivio kalbėjimą. Potemės rašomos kiekviena tema atskirai ir ta pati potemė kitam asmeniui nėra parduodama, todėl tikrai būsite garantuoti, kad kiekviena potemė yra unikali. Potemes rašo lietuvių literatūros bakalaurą turintis asmuo. Žinoma, jei jau ieškojote potemės pirkimui, matėte, kad internete daug kur galima rasti potemes rašančių profesionalų, tačiau parašyti galima daug ką, o mes aukščiau pateikiame diplomo kopiją, kuri turėtu įrodyti, kad kalba bus parašyta tikrai atsakingai ir profesionaliai, nes ją rašys tikrai profesionalus ir savo darbą išmanantis asmuo.

Kadangi parašyta potemė ir sudarytas planas dar ne viskas, taip pat mes galime ir atvykti į namus padėti pasiruošti kalbėjimui, paklausyti, kaip moksleivis kalba, patarti ką ir kaip reiktų pataisyti, padėti pasiruošti lietuvių kalbos įskaitai bei egzaminams. Taip pat galime suteikti konsultaciją įvairiais su lietuvių kalba susijusiais klausimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.