here

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Lietuvių kalbos referatų ir kitų mokslo darbų rašymas

Kokybiškai pagal Jūsų mokymo įstaigos metodologinius reikalavimus ruošiami įvairaus pobūdžio mokslo darbai: referatai, kursiniai, praktikos ataskaitos, baigiamieji diplominiai darbai. Taip pat rengiami nestandartiniai namų darbai, įvairios prezentacijos. Jei pageidaujama, baigiamiesiems/ kursiniams darbams paruošiama ne tik prezentacija, bet ir preliminari kalba gynimui. Kadangi kiekvienas atvejis individualus, tik pateikę elektroninę užklausą, sulauksite konkretaus atsakymo. Konsultacija nemokama. Konfidencialumas garantuotas.

Tekstų, seo straipsnių rašymas

Rašomi įvairaus pobūdžio tekstai – reklaminiai, produktų aprašymo, taip pat kuriami pranešimai spaudai.

Sukurti ir parašyti tekstą tokį, kuris būtų profesionalus, suprantamas, originalus ir turintis vidinio šarmo – nėra labai paprasta. Bet būtent todėl, kad egzistuoja profesionalių ir neprofesionalių, patikusių ir nepatikusių tekstų atranka, galima atsijoti gerus tekstus nuo prastų ir pajusti kokybiško teksto kalbą.

Tekstų redagavimas

Teksto tvarkymas, jo redagavimas iš tiesų yra labai susijęs su kalbos normų žinojimu bei kalbos stilistikos išmanymu.  Tik tinkamai pasiruošęs specialistas gali susidoroti su įvairiausiomis kliūtimis, atsirandančiomis tekste ir iššūkiais, besislepiančiais žodžių gausybėje. Tiesa, išmokti kalbininkų patvirtintas rašybos ir skyrybos, vietovardžių vartojimo taisykles ir kitas kalbos subtilybes nėra labai sunku. Tačiau tikrai geras kalbos mokėjimas brėžia aiškią ribą tarp tinkamo ir taisyklingo kalbos vartojimo bei subtilaus kalbos jausmo, kuris jau, ko gero, nėra lengvai išmokstamas ar įsimenamas. Būtent tokį gimtosios kalbos jausmą turėtų turėti tekstą redaguojantis asmuo. Ne tik todėl, kad jam tiesiog lengviau susiorientuoti taisyklių ir nutarimų gausoje, bet ir todėl, jog jo kalba ir jos stilius yra išskirtinis ir individualus. Taigi suredaguoti tekstą – tai taikyti kalbos normas ir rašyti individualiu stiliumi.

Pagalba besiruošiantiems egzaminams

Padėsime pasiruošti brandos ar stojamiesiems egzaminams. Taip pat mokome 1–12 klasių moksleivius lietuvių kalbos ir literatūros pagal individualiai jiems parengiamą programą, atitinkančią mokinio poreikius. Padedame pagilinti lietuvių kalbos (gramatikos, skyrybos, kalbos kultūros, teksto suvokimo, rašymo) bei literatūros žinias, užpildyti esamas žinių bei įgūdžių spragas, atlikti namų darbus, išsiaiškinti pamokų mokykloje metu nesuprastą temą, išmokti taisyklingai bei sklandžiai kalbėti ir rašyti lietuviškai.

 

Kainos priklauso nuo konkretaus darbo atlikimo laiko ir derinamos individualiai.

Comments are closed.